Проведено навчання щодо дій та заходів у разі настання “блекауту” на території області

24.05.2023 на базі об’єкта критичної інфраструктури  міста Запоріжжя проведено навчання щодо дій та заходів у разі настання “блекауту” на території області, пов’язаного зі збройною агресією рф проти України. Докладніше “Проведено навчання щодо дій та заходів у разі настання “блекауту” на території області”

У ЗОДА відбулося перше засідання Регіонального координаційного штабу з питань приведення у належний стан захисних споруд

Пріоритетне завдання обласної  влади – стовідсоткове забезпечення мешканців Запорізької області доступом до облаштованих сховищ та укриттів. Докладніше “У ЗОДА відбулося перше засідання Регіонального координаційного штабу з питань приведення у належний стан захисних споруд”

В Запорізькій області створять Регіональний координаційний штаб з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд у належний стан

Про стан об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту на території Запорізької області розповів т.в.о. директора Департаменту цивільного захисту населення Олексій Караулов під час традиційної наради голови ОДА з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та очільників РВА. Докладніше “В Запорізькій області створять Регіональний координаційний штаб з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд у належний стан”

В рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сформовано 60 команд

Про звільнення з полону військовослужбовців, які боронили Запорізький напрямок, реалізацію програми “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”, роботу в напрямку “Прозорості та підзвітності”, ситуацію на тимчасово окупованих територіях та можливості розмежування повітряної тривоги по окремих громадах чи видах загрози розповів очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко на брифінгу в офіційному Медіацентрі при ОДА.
Докладніше “В рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сформовано 60 команд”

У Запорізькій області продовжують відпрацьовувати заходи на випадок виникнення надзвичайної ситуації на ЗАЕС

Під головуванням очільника Запорізької ОВА Юрія Малашка відбулись штабні тренування з органами управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та її ланок, субланок, сил цивільного захисту щодо попередження та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на Запорізькій АЕС, яка може виникнути через збройну агресію рф проти України.  До заходу долучились працівники ОВА, представники органів місцевого самоврядування, ДСНС, правоохоронці та спеціальні служби. Докладніше “У Запорізькій області продовжують відпрацьовувати заходи на випадок виникнення надзвичайної ситуації на ЗАЕС”